Волонтерська діяльність

В Україні з’явилась «ARTПЕРЕМОГА»🇺🇦

«ARTПЕРЕМОГА» — саме таку назвумає тепер відомий національний мистецький проєкт «ARTПЕРЕМИР`Я»в співпраці з ГО «Культурно-мистецька фундація ДУША UA»

 Це тікож і мистецькі заходи арт-терапевтичного напрямку для дітей України. Завдання акції — допомогти дітям у вирішенні психологічних проблем через війну, сповнити позитивними емоціями, налагодити повноцінну комунікацію з однолітками, подолати замкнутість.

Проект підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

Заснований у 2018 році за ініціативи та сприяння офіцера командування об’єднаних сил ЗСУ, письменника Бориса Кутового, проєкт  «ARTПЕРЕМИР`Я» успішно впроваджується вже пятий рік поспіль. За період дії проекту організовано та проведено більш ніж 57 виступів найкращих артистів та театральних колективів на яких побувало майже  17 500 «дітей війни» та глядачів дорослого віку. 

На сьогодні головна мета проекту не тільки збереження та розвиток національної культури але й так звана «культурна мобілізація» – активне протистояння та боротьба російському агресору саме на культурному фронті, де «руській мір» насаджає ідеї культурного геноциду українців. Керівник проєкту, голова ГО “ДУША UA” Світлана Євдокименко Svit Lana,  художній керівник –  український театральний діяч Максим Добролюбов

 

Дитяча посмішка — найдорожче!

В рамках проєкту «ARTПЕРЕМОГА» в м. Чернігів вже стартувала імерсійна мистецька акція «ХАТАДОБРА». Акція являє низку мистецьких заходів арт-терапевтичного напрямку для дітей України, які сьогодні  потерпають внаслідок військової агресії росії. Завдання акції — допомогти дітям у вирішенні психологічних проблем,  сповнити позитивними емоціями, налагодити повноцінну комунікацію з однолітками, подолати замкнутість. Акція є пілотною та планує охопити інші міста України – Дніпро, Запоріжжя, Харків, Луцьк, Львів.

 У Чернігові проведенню акції активно допомогає 119 окрема бригада територіальної оборони м. Чернігова.

 

© 2022 DUSHA UA