ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КАМЕРНИЙ МЮЗИКЛ

СОЛОМОН та СУЛАМІФ

пісня пісень

Камерний мюзикл «СОЛОМОН та СУЛАМІФ: пісня пісень» відомого українського композитора, джазового виконавця Вячеслава Полянського!

 

Проект створено ГО «Культурно-мистецька фундація DUSHA UA» за підтримки Українського культурного фонду спільно з партнером «Музична Ураїна».

 

В основі проєкту — один із найбільш знакових класичних творів: старозавітна «Пісня пісень», що оспівує кохання царя Соломона та юної Суламіф. Ця історія багато століть поспіль продовжує бентежити людські душі.

 

Цього разу творча команда застосувала виразні засоби мюзиклу. Твір витримано в особливій поетичній стилістиці на межі академічної музики, джазу та популярної естради, що дозволить мюзиклу легко знайти шлях до сердець слухачів.

 

Світова Прем’єра мюзиклу відбулась 15 серпня 2021 р. у Kyiv Opera Theatre

Команда проєкту

Вячеслав Полянський

Музика

Юлія Журавкова

Режисер-постановник та автор лібрето, сценографія та костюми

Світлана Євдокименко

Продюсер, керівник проекту

Олександр Рудько

Соломон

Ірина Ушаньова-Рудько

Суламіф

Тетяна Єсипова

Цариця

Сергій Цимбал

Саксофони

Боглдан Єремеев

Флейта

Лідія Карпенко

PR-координакорка

АУДІО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ АЛЬБОМ-КЛАВІР

Мінімальний виконавський склад твору стане в нагоді будь-якому творчому колективу, що візьметься за постановку мюзиклу «Соломон та Суламіф: пісня пісень».

 

«Ми переконані, що цей проєкт вже сьогодні може увійти до репертуарів українських мистецьких закладів і наблизить артистів до свого глядача, сприяючи культурному розвитку регіональних громад. Саме тому клавір розповсюдимо серед музичних навчальних закладів та творчих колективів. QR-код на аудіоверсію вистави буде в клавірах та у вільному доступі на музичних платформах», — розповідає керівниця проєкту Світлана Євдокименко.

 

Ми здійснили видання аудіально-поліграфічного альбому клавіру та аудіальний запис мюзиклу прем’єрним виконавським складом для розповсюдження серед регіональних мистецьких закладів з метою популяризації та заохочення до виконання локальними творчими силами.

 

У всі часи актуальна тема, авторська джазова музика — запорука того, що мюзикл «СОЛОМОН та СУЛАМІФ: пісня пісень» успішно крокуватиме сценами України і світу!

АУДІО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ АЛЬБОМ-КЛАВІР

Просто заповніть форму та отримайте необхідні матеріали безкоштовно!

Подготовка аудио-полиграфического альбома-клавир первого украинского камерного мюзикла «СОЛОМОН и СУЛАМИФ: песня песен» известного композитора, джазового исполнителя Вячеслава Полянского

Над созданием мюзикла и его аудио-версии работают
композитор, пианист Вячеслав Полянский, вокалисты Александр Рудько (Соломон), Ирина Ушанева-Рудько (Суламиф), Татьяна Есипова (Царица), саксофонист Сергей Цымбал, флейтист Богдан Еремеев.

«Запись премьерного состава – это такая презентационная версия для того, чтобы вдохновить региональные театры, чтобы они своими силами дали новую жизнь этому мюзиклу. Вообще мы бы хотели видеть много разных версий. Также хочется и сохранить эту версию, показать этим же составом данную постановку в разных городах. Это должен быть такой художественный взаимообмен, ценный опыт для всех», — считает режиссер Юлия Журавкова.

Премьера мюзикла «Соломон и Суламиф: песня песен» состоится 15 августа в Киевской опере.
#задержкиУКФ #песня песен #СоломонтаСуламиф #камерныймюзикл

Музика Вячеслав Полянський

Тексти пісень Михайло Євшин, Ліляна Беліменко

Лібрето Юлія Журавкова

 

Продюсер, керівник проекту — Світлана Євдокименко

Режисер-постановник, сценографія та костюми — Юлія Журавкова

Балетмейстер-постановник — Вячеслав Вітковський

Художник-графік — Ася Кравчук

 

Соломон – Олександр Рудько

Суламіф – Ірина Ушаньова-Рудько

Цариця – Тетяна Єсипова

 

Саксофони — Сергій Цимбал

Флейта — Богдан Єремєєв

Підтримай розвиток культури

Тисни на зображення та потрапиш на сервіс свідомої підтримки української культури!

Контакти:

+380730254325
acfdusha.ua@gmail.com